W czym się specjalizujemy?

web traffic

  • Administrowanie powierzchnią reklamową serwisów
  • Ustawianie i monitorowanie kampanii reklamowych
  • Weryfikacja zgodności kreacji reklamowych ze specyfikacją
  • AdServer Smart
  • AdServer Doubleclick for Publishers (DFP)

więcej...

facebook, instagram, ...

W obecnych czasach… nie można pozwolić sobie na pominięcie takich mediów społecznościowych, jakimi są Facebook czy Instagram. Profesjonalnie prowadzony fanpage
jest niezwykle skutecznym narzędziem marketingowym, które oferuje w swoim zakresie jednocześnie promocję, bezpośrednią komunikację do odbiorcy, szansę dotarcia do nowej grupy klientów, możliwość zebrania opinii, reklamę, itp. Dobrze prowadzony fanpage, zawierający ciekawe zdjęcia, wpisy, ciekawostki czy niezbędne informacje, stanowi połowę sukcesu rozwoju firmy.

więcej...

www

Dobra strona internetowa jest najlepszym sposobem pozyskania Klientów. Najważniejsze elementy to przejrzysty układ, odpowiednio dobrana treść merytoryczna, łatwa nawigacja i ciekawa grafika.
Każda strona musi być dopasowana do charakteru omawianej działalności czy usług. Aby osiągnąć najlepszy efekt, należy przygotować teksty dopasowane charakterem do przedstawianej branży. Jak wiadomo, nie da się tego uzyskać, stosując gotowe szablony czy wzory.

więcej...

Projektowanie graficzne i druk

Usługi w zakresie proponowanych działań obejmują przygotowanie projektu graficznego oraz druk.

więcej...

strategia e-commerce

W ramach prowadzenia strategii e-commerce opracowujemy działania pozwalające na zaistnienie na rynku, rozwinięcie dotychczas prowadzonej działalności lub umocnienie jej obecnej pozycji. Wszystkie proponowane przez nas działania oparte są na doświadczeniu naszych specjalistów z zakresu procesów e-commerce, technologii, pozycjonowania i designu.

W ramach oferowanej działalności wykonujemy również audyty działających serwisów w zakresie konwersji, ścieżek zakupowych i budowania bazy klientów.

Copywriting

Słowo pisane, odpowiednio dobrane i poprawnie zastosowane, jest niezwykle cennym narzędziem w mediach internetowych. Dobry tekst jest świetnym uzupełnieniem obrazu czy dźwięku, przez co pomaga zaistnieć na rynku, rozwija biznes, wspiera sprzedaż, a także pozwala na skorzystanie z możliwości wyszukiwarek typu Google.

Jesteśmy firmą, którą ma bogate doświadczenie w pisaniu artykułów, tworzeniu tekstów na strony www, do blogów, sklepów internetowych czy innych potrzebnych materiałów tematycznych. Naszym zadaniem jest stworzenie treści atrakcyjnych dla odbiorców, a jednocześnie zgodnych z oczekiwaniami naszych Klientów.

więcej...

Fotografia

Fotografia reporterska – zapis chwili, wydarzenia z życia.

  • zdjęcia na potrzeby fanpage facebook
  • dokumentacje wydarzeń (zawody, uroczystości, koncerty, pokazy)
  • zdjęcia i filmy wykonane za pomocą drona